‘Angel Tree’ a ‘Toys For Tots’ nabízejí vánoční pomoc

0
‘Angel Tree’ a ‘Toys For Tots’ nabízejí vánoční pomoc

TALLAHASSEE, Florida (WCTV) – Program Armády spásy „Andělský strom“ a programy „Hračky pro malé děti“ rezervy americké námořní pěchoty budou podle středečního zveřejnění poskytovat vánoční pomoc.

Kampaň Local Toys For Tots Campaign spolupracuje s Armádou spásy z Tallahassee na největším kombinovaném programu vánoční pomoci v naší oblasti. Programy „Andělský strom“ a „Hračky pro malé děti“ slouží rodinám v mnoha okresech již několik let, aby zajistily, že žádné dítě nebo senior v nouzi se o Vánocích neobejde bez dárků.

“Očekáváme, že letos uvidíme vyšší potřebu pomoci kvůli pokračujícím finančním stresům počínaje pandemií a pokračující přes současnou inflaci,” řekla kapitánka JoAnn Frazier, velitelka sboru The Salvation Army of Tallahassee. „S pomocí našich dárců a dobrovolníků v komunitě můžeme společně ‚zachránit Vánoce‘.“

Registrace bude zahájena 3. října 2022 pro kombinovaný program v The Salvation Army of Tallahassee, který se nachází na 2410 Allen Road.

Program Angel Tree je otevřen všem obyvatelům okresů Gadsden, Leon a Wakulla.

Přihlášky jsou přijímány pro děti do 12 let a seniory od 65 let.

Přijetí do programu je založeno na kvalifikační potřebě. Chcete-li se přihlásit, přijďte do The Salvation Army of Tallahassee ve všední dny mezi 3. říjnem a 14. říjnem.

Přihlášky budou přijímány každý den od 9 do 15 hodin.

„Program ‚Hračky pro děti‘ bude pokračovat ve sběru hraček od všech našich věrných dárců, které budou distribuovány dětem prostřednictvím ‚Andělského stromu‘ a dalších programů,“ řekl Marc Dickieson, koordinátor Hračky pro děti.

Program Angel Tree je založen výhradně na komunitě a je podporován. Stránky „Corporate Angel Tree“ se spojují, aby vyhovovaly potřebám registrovaných v programu. Jakýkoli podnik, úřad, církev nebo servisní skupina může sloužit našim komunitám jako firemní andělský strom. Dostanete „anděly“, tašky a pokyny pro vaše zaměstnance, členy nebo zákazníky.

Armáda spásy může anděly doručit, nebo je lze vyzvednout v jejich kanceláři. Jakákoli skupina, která by chtěla být firemním sponzorem, nebo kdokoli, kdo má zájem o dobrovolnictví, se může zaregistrovat u Armády spásy na čísle (850) 222-0304 nebo poslat e-mail na Adrianne.Kirkland@USS.SalvationArmy.org.

Úplný seznam registračních dnů, hodin, termínů a způsobilosti naleznete na jejich webových stránkách kliknutím sem.

podobné příspěvky

Leave a Reply