FBI zabavila mobilní telefon Mika Lindella v Minnesotě Hardee. Nebo možná všichni jen zakopneme o kyselinu.

0
FBI zabavila mobilní telefon Mika Lindella v Minnesotě Hardee.  Nebo možná všichni jen zakopneme o kyselinu.

(Foto od JIM WATSON/AFP přes Getty Images)

Včera FBI provedla zatykač v Hardee’s v Mankato v Minnesotě a zabavila mobilní telefon generálního ředitele MyPillow Mika Lindella. Protože jsme po celou věčnost uvězněni v té nejhloupější zatracené časové ose.

Tady je muž, který vám o tom řekne sám.

„FBI za mnou přišla a vzala mi telefon. Obklíčili mě u Hardee’s a vzali mi telefon, se kterým řídím všechny své obchody, všechno s ním. Mohli prostě…“ řekl a odmlčel se. “To, co udělali, je ozbrojení FBI, je to nechutné.” Nemám počítač. Všechno, co jsem na tom telefonu dělal, tam všechno bylo zapnuté.“

Nechte pro tuto chvíli stranou ironie že muž, který tvrdí, že našel důkazy o volebním hackování sledováním digitální datový provoz ani nevlastní počítač.

Lindell strávil poslední dva roky používáním jmění a své platformy vyrobené z polštářů k šíření falešných teorií o volebních podvodech a financování kola po kole nesmyslných soudních sporů ve snaze zvrátit vítězství prezidenta Bidena. Zpočátku řekl, Denní bestie že vláda hledala data sestavená volebním podvodem spiklenec Dennis Montgomery.

“Hledají terabajty od Dennise Montgomeryho,” řekl Lindell reportérům Beast. “Doufám, že zruší příkaz k roubíku.”

Ve skutečnosti neexistuje žádný řád roubíků a Lindell rozhodně není roubík. Lindell dostal standardní žádost, aby nemluvil o předvolání k soudu, která ho vyžaduje, aby předložil dokumenty a/nebo svědectví federální velké porotě v Grand Junction v Coloradu. Ale sklapnout je velmi mnoho ne věc Mika Lindellatak jsme tady.

Lindell dal kopii předvolání na obrazovku během vysílání včera v noci na své sociální síti Frank Speech, díky čemuž víme, že FBI hledá informace o Lindellových vazbách na bývalou okresní Mesa v Coloradu, volební úřednici Tinu Petersovou a také několik postav v takzvaném hnutí „Stop the Steal“.

Před rokem se Peters objevil v Lindell’s Cyberfraud-a-Pallooza v Jižní Dakotě s něčím, co vypadalo jako ukradená data z hlasovacího zařízení Dominionu v jejím okrese. Petersová učinila bizarní tvrzení, že má důkaz o volebním podvodu ve prospěch Joea Bidena, a to navzdory skutečnosti, že Donald Trump tam získal 62 procent hlasů. A pak to bylo divnější!

Peters a dva její kolegové byli obžalován v březnu a obviněn z 13 trestných činů, včetně předstírání identity, pokusu ovlivňovat veřejného činitele, úředního pochybení a krádeže identity. Zápletka zahrnovala získání vládního průkazu pro subdodavatele jménem Gerry Woods, zabavení tohoto průkazu a jeho následné použití k propašování „Gerryho Woodse“ do kanceláře, aby si mohl zobrazit hlasovací stroje Dominion v okrese a zúčastnit se aktualizace s omezeným přístupem prováděné společností zaměstnanci společnosti. Za tímto účelem Petersová a její společníci vyřadili bezpečnostní kamery a nechali dveře odemčené, aby dostali „Gerryho Woodse“ do budovy a tvrdili, že je novým zaměstnancem právě převedeným z DMV.

Ve skutečnosti se zdá, že muž, který použil ID, byl Conan Hayes, prosurfař, z něhož se stal volební pravda, v přímém přenosu část akce bývalému generálnímu řediteli Overstock.com Patricku Byrnemu, dalšímu sponzorovi hnutí za podvody s hlasováním. Byrne skvěle doprovázel Sidneyho Powella, Rudyho Giulianiho a Mika Flynna na 18. prosince zúčtování v Oválné pracovně s právníky Bílého domu kvůli spiknutí, aby Sidney Powell jmenoval zvláštního poradce pro vyšetřování volebního podvodu, který nikdy neexistoval.

Peters byl následně zbavena úřadu a prohrála kandidaturu na ministryni zahraničí státu Colorado. Přirozeně popírá ztrátu a obviňuje z podvodu. Kopla také policistu v obchodě s bagely poté, co údajně nahrála soudní řízení na svůj iPad a odmítla předat zařízení, když se objevila policie s příkazem k jeho zabavení.

Lindell v různých dobách tvrdil, že ano financoval Petersovy aktivityale řekl New York Times že není zodpovědný za údajné Petersovo porušení volebních systémů jejího okresu.

“Tehdy jsem všechno financoval,” řekl a pokrčil rameny předchozím tvrzením, že Petersovi dal 200 000 dolarů z Lindell Legal Offense Fund, “myslel jsem, že jsem financoval i její.”

Lindell si je ale jistý, že vláda se mu snaží pouze umlčet, ne shromažďovat důkazy o zločinech.

“Myslí si, že mě zastraší,” řekl The Times. “To je nechutné.”

A skutečně jsme znechuceni. Ale pravděpodobně ne z úplně stejného důvodu jako Mike Lindell.

Mike Lindell: Federálové zabavili můj mobil u Hardeeho [Daily Beast]
Mike Lindell z MyPillow obdržel povolení k prohlídce [NYT]


Elizabeth Dyeová žije v Baltimoru, kde píše o právu a politice.

podobné příspěvky

Leave a Reply