Halle Berry reagovala na dalšího uživatele internetu, který si ji pletl s Halle Bailey z Malé mořské víly

0
Halle Berry reagovala na dalšího uživatele internetu, který si ji pletl s Halle Bailey z Malé mořské víly

Vlevo: Halle Bailey jako Ariel zpívá v Malé mořské víle. Vpravo: Halle Berry na vesmírné lodi v Moonfall.

Je pochopitelné, proč lidé kvůli podobným jménům přehodili ikonickou herečku Halle Berry a princeznu Disney Halle Bailey. I když o tom, kdo bude hrát Ariel v připravovaném živě akčním remaku Malá mořská víla zmatek dává menší smysl. A Halle Berry opět zareagovala na tuto záměnu názvu.

Stalo se to již dříve, protože obě herečky sdílejí křestní jméno a stejnou poslední iniciálu, je pochopitelné, že lidé budou zmateni. Halle Berry na to jednou odpověděla noblesním způsobem říká, že je nadšená, že vidí roli Halle Baileyové. Tentokrát však záměna zašla o něco dále, nedlouho poté první upoutávka na Malá mořská víla klesl, když uživatel na Twitteru zveřejnil:

Halle Berry je téměř 60 let a hraje roli 16leté dívky. To se stane, když rozrušíte fandom.

Ke kterému odpověděl Berry s fotkou ženy s prázdným pohledem, která upřímně vypadá, že je ze situace docela hotová, myslím. To si můžete ověřit sami níže, s laskavým svolením hereččiných osobních sociálních sítí.

Vidět víc

Očividně, Malá mořská víla nehodlal obsadit 56letou herečku jako dospívající princeznu. Mnohem větší smysl dává, že do role mladé mořské panny obsadili Halle Bailey, které je 22 let.

I když Berry není Bailey, obě herečky byly neuvěřitelně úspěšné a přijaly ikonické role. Berry hrál Storm X-Men a Catwoman ve stejnojmenném filmu, čímž zanechala svou stopu v žánru superhrdinů. Mezitím Bailey vstupuje na scénu jako Ariel.

Tato role pro Baileyho a pro filmy obecně je velká věc. Bailey se zapsala do historie, když ji Disney obsadil, protože je první černošskou herečkou, která přijala živě hranou roli princezny. Mluvila o tom, jak „vděčná“ je „znovu objevit“ Ariel. Řekla herečka dostala emocionální pohled na sebe poprvé na obrazovce s ocasem mořské panny.

Zatímco tam bylo rasistický odpor od jejího obsazeníBailey mluvila o podpoře, které se jí dostalo od své rodiny, a protože trailer vypadl, je jasné, že její výkon má pozitivní dopad. Rodiče natočili své černé dcery, jak Bailey zpívá „Část vašeho světa“ poprvé. Vidět tyto děti reagovat s takovou radostí ukazuje, jak důležité je vidět reprezentaci na obrazovce, a Bailey to dokáže v Malá mořská víla.

Berry se také zapsal do historie filmového průmyslu, stejně jako Bailey. Byla první černošskou herečkou, která získala Oscara za nejlepší herečku za film Ples monster. Kromě toho je Berry také známým jménem, ​​objevila se v superhrdinských filmech John Wick a Kingsman franšízy.

Obě ženy jsou velmoci a mají před sebou několik super vzrušujících projektů. Berry má dvě Premiéra filmů 2022 s Měsíc dříve v tomto roce a Mateřská loďkterý by měl vyjít ještě letos. Malá mořská víla je zařazen do Nadcházející vydání Disney pro rok 2023 a Bailey se také objeví ve filmové adaptaci oceňovaného muzikálu Barva Fialová příští rok. Buďte tedy na pozoru před projekty obou Halles, ale nepleťte si je, protože jsou to dva velmi rozdílní lidé.

podobné příspěvky

Leave a Reply