Jedno uživatelské rozhraní 5.0 Beta založené na Androidu 13 dosáhne jednotek Galaxy S21 v Indii

0
Jedno uživatelské rozhraní 5.0 Beta založené na Androidu 13 dosáhne jednotek Galaxy S21 v Indii

Veřejné beta testování Samsungu One UI 5.0 založené na Androidu 13 dosáhlo rodiny zařízení Galaxy S21 na konci srpna, kdy bylo dostupné v Koreji a Velké Británii. Od nynějška můžete své zařízení zaregistrovat do beta programu v Indii.

Aktuálně můžete svůj Galaxy S21, S21+ nebo S21 Ultra přihlásit do beta programu v Indii pouze v případě, že byl zakoupen odemčený. Jako vždy, abyste se mohli zaregistrovat, musíte mít nainstalovanou aplikaci Samsung Members. Pak jej stačí zadat a najít docela zřejmý banner, který uvidíte uvnitř a který inzeruje One UI Beta Program pro One UI 5.

Pak už jen stačí zadat své údaje a poté během několika hodin nebo maximálně dnů obdržíte první beta verzi jako aktualizaci softwaru. Stejným způsobem pak získáte i následující beta verze a až bude vydána konečnou verzi.

Všimněte si, že byste měli očekávat, že se tu a tam objeví problémy a chyby, protože se jedná o software před vydáním, takže pokud s tím nemůžete žít, je nejlepší se do beta programu vyhnout. Poznámky k vydání společnosti Samsung zmiňují, že Google Pay nebude fungovat na počátečním sestavení – je zábavné vidět, že společnost nedržela krok s neustále se měnící konvencí pojmenování společnosti Google – nyní se nazývá Peněženka Google. Každopádně to nebude fungovat a nemusí fungovat ani další funkce nebo aplikace.

Zdroj

podobné příspěvky

Leave a Reply