Jste naštvaní na nové tlačítko vyhledávání na iPhonu v iOS 16? Zde je návod, jak se toho zbavit

0
Jste naštvaní na nové tlačítko vyhledávání na iPhonu v iOS 16?  Zde je návod, jak se toho zbavit

Můžeš nyní si stáhněte iOS 16a stejně jako každá nová velká aktualizace softwaru pro iPhone existují funkce a nastavení, které si naprosto zamilujete – a jiné, které možná nemáte tak rádi. Pokud jste získali nový iPhone 14to bude platit i pro vás.

S iOS 16 způsobilo pozdvižení přidání tlačítka Hledat ve spodní části domovské obrazovky, přímo nad dokem. Mnoho lidí není spokojeno s novým nastavením domovské obrazovky.

Přestože je funkce Hledat v systému iOS užitečná pro rychlé vyhledání textových zpráv, souborů, nastavení, webových stránek a fotografií, nové tlačítko je umístěno na místě, kde je snadné na něj náhodně klepnout, zejména když procházíte různými stránkami domovské obrazovky. .

A když neúmyslně stisknete nové tlačítko Hledat, funkce Hledat se spustí na celou obrazovku. Pak z něj musíte přejet prstem a vrátit se na domovskou obrazovku – což je nepříjemné.

Přečtěte si více: Nyní, když jste si nainstalovali iOS 16, udělejte nejprve tyto 3 věci

Naštěstí existuje jednoduchá oprava, jak se zbavit nového tlačítka Hledat na domovské obrazovce.

A pokud se chcete o iOS 16 dozvědět více, podívejte se jak zrušit odeslání a upravit textové zprávy, zobrazit všechna uložená hesla Wi-Fi a přizpůsobte si zamykací obrazovku pomocí widgetů.

Jak se zbavit nového tlačítka Hledat na iOS 16

Na svém iPhonu se systémem iOS 16 spusťte aplikaci Nastavení aplikace, přejděte na Domovská obrazovka a vypněte Zobrazit na domovské obrazovce tlačítko pod „Hledat“. Namísto tlačítka Hledat na domovské obrazovce nyní místo toho uvidíte několik teček označujících různé stránky domovské obrazovky. Pokud na to stisknete, nic se nestane.

Tlačítko Hledat v Nastavení můžete snadno odstranit.

Nelson Aguilar/CNET

Pokud chcete po odstranění tlačítka domovské obrazovky přistupovat k funkci Hledat, můžete k ní přistupovat tradičním způsobem: přejeďte prstem dolů odkudkoli na obrazovce.

podobné příspěvky

Leave a Reply