Kde je moje hudba? Jak obnovit skladby na vašem iPhone nebo iPad

0
Kde je moje hudba?  Jak obnovit skladby na vašem iPhone nebo iPad

Pokusíte se přehrát svou oblíbenou hudbu na svém iPhonu nebo iPadu, abyste zjistili, že je pryč. Bylo to tam, když jste to naposledy kontrolovali! Ano, vaše hudba může v akci zmizet. Nastavení synchronizace pro toto album mohlo být vypnuto nebo jste mohli hudbu omylem smazat.

Je dokonce možné, že synchronizace hudby s iCloud odstraní hudbu z vašeho mobilního zařízení. Můžete také zjistit, že vaše hudba musí být reorganizována. Jak tedy získat zpět svou chybějící hudbu? Existuje několik různých způsobů, jak obnovit to, co jste ztratili.


Znovu synchronizujte svou hudbu

Pokud nemůžete najít svou hudbu, vaší první zastávkou by měla být aplikace Hudba – bezplatná aplikace, nikoli aplikace Apple Music servis. Pokud používáte počítač se systémem Windows nebo stále používáte verzi macOS starší než Catalina, použili byste iTunes. Zkontrolujte hudební knihovnu v počítači, abyste zjistili, zda tam album stále je. Pokud album najdete, přehrajte jednotlivé skladby, abyste se ujistili, že vše funguje.

Pokud jsou na vašem počítači, ale ne na vašem iPhonu nebo iPadu, nemusí se synchronizovat. Připojte zařízení k počítači. V systému macOS Catalina nebo vyšším otevřete Finder a klikněte na položku pro vaše mobilní zařízení. Klikněte na ikonu pro váš iPhone nebo iPad a poté vyberte Hudba kategorie.

Synchronizovat hudbu

Možná zjistíte, že zaškrtávací políčko pro synchronizaci tohoto alba bylo vypnuto. Zaškrtněte políčko u daného alba a synchronizujte hudbu. Po synchronizaci otevřete na svém zařízení aplikaci Hudba a vyhledejte album. Přehrajte skladby, abyste se ujistili, že se nyní synchronizuje celé album.


Znovu přidejte svou hudbu

Znovu přidat hudbu

Nenašli jste album v iTunes nebo v aplikaci Hudba? Album může být stále ve vašem počítači, ale je pouze skryté nebo se z jiného důvodu nezobrazuje ve vaší knihovně. Otevřete Průzkumník souborů nebo Finder a procházejte svou hudební knihovnu a zjistěte, zda můžete najít chybějící skladby.

Pokud tak učiníte, vraťte se do hudební aplikace v počítači. Pro uživatele s aplikací Hudba otevřete Soubor > Importovat. Pro ty, kteří používají iTunes, přejděte na Soubor > Přidat složku do knihovny. Přejděte do složky pro album a klikněte Vybrat složku nebo OTEVŘENO. Měli byste vidět zprávu, že iTunes nebo aplikace Hudba přidávají soubory. Chybějící album by se pak mělo znovu objevit ve vaší hudební knihovně. Skladby pak můžete synchronizovat se svým iPhonem nebo iPadem.


Znovu si stáhněte svou hudbu

Znovu stáhněte hudbu

Stále je prázdný? Album mohlo být smazáno z vašeho počítače. jestli ty vytrhl album z CDbudete jej muset znovu ripovat nebo si album zakoupit. Pokud jste si album zakoupili z iTunes, měli byste si jej znovu stáhnout. Chcete-li to provést, klepněte na Ukládat odkaz v iTunes nebo iTunes store záznam v aplikaci Mac Music.

Na pravé straně v části Music Quick Links klikněte na Zakoupeno. Pokud se hledané album nezobrazí v Ne v mé knihovně na kartě Zakoupeno klikněte na Všechno kartu zobrazíte každý nákup hudby. Ve výchozím nastavení vám iTunes zobrazí všechna alba, která jste si zakoupili, ale nejsou ve vaší knihovně.

Pokud vidíte album, které chcete obnovit, klikněte na ikonu stahování v pravém horním rohu obrázku alba. Vraťte se do hudební knihovny a zkontrolujte, zda byla hudba správně obnovena. Poté můžete album synchronizovat se svým iPhonem nebo iPadem.

Přístupový účet

Pokud stále nemůžete najít hudbu, vraťte se na hlavní obrazovku obchodu a klikněte Účet na pravé straně obrazovky v části Music Quick Links. Přihlaste se ke svému účtu iTunes a klikněte Účet znovu. Klikněte Spravovat vedle Skryté nákupy pod Stahování a nákupy sekce.

Odkrýt hudbu

Vyberte album, které chcete obnovit, a klikněte na Odkrýt tlačítko pod obalem alba. Vraťte se do sekce Zakoupené a album by se nyní mělo zobrazit v Ne v mé knihovně sekce. Kliknutím na tlačítko stahování jej obnovíte a poté jej synchronizujete se svým iPhonem nebo iPadem.

Doporučeno našimi redaktory


Obnovte svou hudbu do zařízení

Najděte na svém zařízení chybějící hudbu

Pokud jste si chybějící album zakoupili na iPhonu nebo iPadu a nikdy jste je nesynchronizovali na počítači, můžete je obnovit z mobilního zařízení. Otevřete na svém zařízení aplikaci iTunes Store.

Z verze pro iPhone přejděte na Více > Zakoupeno > Hudba. Ve verzi pro iPad klepněte na Zakoupeno ikonu dole a vyberte Hudba. Zde byste měli být schopni najít chybějící hudbu. Klepnutím na ikonu stahování vedle alba nebo skladby je obnovíte do svého zařízení.

Otestujte obnovenou hudbu

Po stažení alba klepněte na Hrát si tlačítko pro první skladbu. Album by se mělo otevřít v aplikaci Hudba a přehrát vybranou skladbu. Nyní otevřete celé album v aplikaci Music a přehrajte prvních několik sekund každé skladby, abyste se ujistili, že je celé album neporušené.


Najít další chybějící média

Stejné kouzla můžete provádět také s chybějícími filmy, televizními pořady, e-knihami a audioknihami. Pokud z vašeho iPhonu nebo iPadu zmizel váš oblíbený film, pořad nebo kniha, vyhledejte je v iTunes a poté v knihovně iTunes.

Pokud se objeví prázdný, přejděte do sekce Zakoupené v iTunes, abyste zjistili, zda můžete najít a stáhnout chybějící obsah. Na svém iPhonu nebo iPadu můžete vyhledávat filmy a televizní pořady prostřednictvím aplikace iTunes a pro e-knihy a audioknihy prostřednictvím aplikace iBooks.

Apple fanoušek?

Přihlaste se k našemu Týdenní přehled Apple pro nejnovější zprávy, recenze, tipy a další doručované přímo do vaší schránky.

Tento newsletter může obsahovat reklamu, nabídky nebo přidružené odkazy. Přihlášením k odběru newsletteru vyjadřujete svůj souhlas s naším Podmínky použití a Zásady ochrany osobních údajů. Z odběru newsletterů se můžete kdykoli odhlásit.

podobné příspěvky

Leave a Reply