Microsoft má pro nadcházející Surface Pro 9 připraveno velké překvapení

0
Microsoft má pro nadcházející Surface Pro 9 připraveno velké překvapení
AKTUALIZACE: Možná máme čas a datum pro velkou událost Microsoftu na uvedení Surface Pro 9… nebo ne. Máme-li věřit obecně spolehlivé Twitterový únik WalkingCatměli bychom zakroužkovat 11. říjen v našem kalendáři… aplikace, přičemž záhadné „oznámení“ pravděpodobně začne ve 12 hodin EST v tento den (což je úterý, pokud vás to zajímá).
Bohužel, Zac Bowden z Windows Centralkdo je obvykle stejně zručný v předpovídání těchto typů věcí, říká, že si není tak jistý, že je to skutečně “správné datum/čas.” Ať tak či onak, událost Surface je prakticky zaručena na říjen (v určitém okamžiku) a 2v1 Pro 9 powerhouse s konfiguracemi Intel a Microsoft SQ3 téměř jistě zaujme pozornost.
Zmíněný reflektor je nepravděpodobné, že budou sdíleny s novým členem kompaktní a cenově dostupné rodiny Surface Go, mimochodem, s vylepšeným Surface Laptopem a možná i all-in-one PC Surface Studio 3, které se místo toho očekává, že nastoupí na scénu po boku výše zmíněného tabletu Surface Pro 9. Mezitím na duální obrazovce nejsou žádná slova Surface Duo 3 sluchátko nebo nový pokus o vytvoření Povrch Neo se stane, i když si budeme jisti, že budeme držet uši na zemi, a pokud se to změní, dáme vám vědět. Náš původní příspěvek následuje níže.

Na rozdíl od mnoha jejich konkurentů, tablety Surface od Microsoftu se systémem Windows jen zřídka proniknou do mnoha podrobností měsíce před oficiálním oznámením. To znamená, že není úplně překvapivé, že jsme téměř celý rok po komerčním debutu Pro 8 neslyšeli nic o budoucím modelu Pro 9.

S řekl Surface Pro 8 velmoc ve stopách a generace Pro 7 Toto úplné ticho, které bylo vydáno na podzim roku 2019, mohlo naznačovat, že vydání Pro 9 se nestane až do příštího roku, ale tato očekávání se náhle změnila.
To proto, že (téměř) vždy spolehlivé Roland Quandt nyní tvrdí Surface Pro 9 s SQ3 “je skutečně věc.” Tento poněkud vágní a nepříliš odhalující tweet nás přiměl k tomu, abychom si uvědomili, že jsme zmeškali velmi šťavnatý Zpráva Windows Central zhruba před týdnem, kdy se očekávala velká změna pro rodinu hardwaru Surface společnosti Microsoft.

Společnost se zjevně připravuje na sloučení výše uvedeného pokračování Surface Pro 8 s tím, co by bylo třetí generací Surface Pro X, a uvolní kombinovanou řadu pod jedním jménem v určitém okamžiku na podzim.

Nepřekvapivě se očekává, že zmíněný název bude Surface Pro 9, a stejně jako dnes Roland Quandt, Windows Central minulý týden předpověděl konfigurace založené na Intel i ARM pro tuto nepochybně působivou alternativu iPadu Pro příští generace.
Microsoft SQ3 by samozřejmě měl být název procesoru založeného na ARM vyvinutém samotným Microsoftem ve spolupráci s Qualcomm, který bude následovat po čipsetech SQ1 a SQ2, které se v současnosti nacházejí uvnitř Surface Pro X.

Ve srovnání s variantami Intel, které pravděpodobně používají křemík 12. generace P-series, aby poskytly pěkný upgrade výkonu oproti Pro 8 s 10. generací Intel Core uvnitř, by konfigurace SQ3 Surface Pro 9 měly být alespoň o něco levnější a potenciálně výrazně pomalejší. .

Vzhledem k velmi málo dalším rozdílům, které lze zaznamenat mezi stávajícími Surface Pro 8 a Pro X, rozhodně dává smysl přijít s pouze jedním novým produktem, který bude vládnout všem nejlepší Windows tablety toto prázdninové období. A ano, můžete absolutně očekávat, že Microsoft (konečně) nabídne volitelné 5G připojení, stejně jako „nové barvy a designy Type Cover“, ale do značné míry nezměněný design pro samotný špičkový tablet 2 v 1.

podobné příspěvky

Leave a Reply