SBA schvaluje žádost guvernéra Reevese o pomoc kvůli krizi s vodou v Jacksonu

0
SBA schvaluje žádost guvernéra Reevese o pomoc kvůli krizi s vodou v Jacksonu

JACKSON, Miss. (WLBT) – Americká administrativa pro malé podniky ve středu schválila žádost guvernéra Tate Reevese o pomoc pro podniky, kterých se týká Jacksonská vodní krize.

Mnoho podniků v okrese Hinds, včetně hlavního města, zažilo ekonomické ztráty v důsledku problémů s tlakem vody po r Povodeň Pearl River.

Vzhledem k malé nebo žádné tekoucí vodě po celém městě nemohly podniky obsluhovat, čistit, chladit nebo dezinfikovat, což je přinutilo buď utrpět ztráty, nebo dočasně zavřít.

„Tyto půjčky s nízkým úrokem budou dlouhou cestou podporovat naše podniky v Jacksonu a pomoci jim překonat pokračující vodní krizi,“ řekl guvernér Tate Reeves. “Jsem odhodlán zajistit, že oba obnovíme čistou vodu do města a zmírníme břemeno této krize pro Jacksoniany.”

Podniky v okrese Hinds a následujících sousedních okresech jsou způsobilé žádat o půjčku na katastrofy z ekonomické újmy (EIDL): Claiborne, Copiah, Madison, Rankin, Simpson, Warren a Yazoo.

Podle tiskové zprávy tyto půjčky pomáhají malým podnikům a většině soukromých neziskových organizací všech velikostí splnit běžné a nezbytné finanční závazky, které nelze v přímém důsledku katastrofy splnit.

Půjčky jsou určeny na pomoc v období obnovy po havárii.

Chcete více zpráv o WLBT ve své doručené poště? Klikněte zde k odběru našeho newsletteru.

podobné příspěvky

Leave a Reply