Vampire Academy obsazení do hraní milovaných YA románových postav

0
Vampire Academy obsazení do hraní milovaných YA románových postav

Peacock vstupuje s novou sérií do světa upírů Upíří akademii. Na základě populárních románů pro mladé dospělé od Richelle Meadsérie sleduje dobrodružství Rose Hathaway (Sisi Stringer) a Lissy Dragomir (Daniela Nieves), když procházejí láskou, politikou a zabijáckými upíry v Akademii svatého Vladimíra.

Upíří akademii bude vypadat, že se stane dalším průlomovým hitem pro showrunnery Julie Plec a Marguerite MacIntyre, které dříve pracovaly na Upíří deníky, Originálya Dědictví. V rozhovoru pro Digital Trends, Upíří akademii obsazení hovoří o nátlaku zobrazování milovaných postav, o přitažlivosti zobrazování upírů a o tom, co by řekli fanouškům knih, kteří jsou k sérii skeptičtí.

VAMPIRE ACADEMY — “Země. Vzduch. Voda. Oheň.” Episode 102 — Na obrázku: (lr) Andre Dae Kim jako Christian Ozera, Daniela Nieves jako Lissa Dragomir — (Foto: Jose Haro/Peacock)

Poznámka: Tento rozhovor byl kvůli délce a srozumitelnosti zhuštěn a upraven.

Digitální trendy: Kieron, Dmitri je intenzivní, disciplinovaný chlap, který postupem času odhaluje sympatičtější stránku své osobnosti. Proč vás tato role oslovila?

Kieron Moore (Dimitri Belikov): Myslím, že pro mě je hladina hladiny samozřejmě toto smrtící, disciplinované plavidlo vyšlechtěné k ochraně. Opravdu to tak trochu přesahuje většinu ostatních věcí. Ale byl to prvek snahy najít upřímnost a zranitelnost pod tím, co z nás podle mě dělá lidi, a přichází v podobě Rose Hathawayové.

Jsem velmi nadšený, že mohu vyprávět ten příběh. Byla to taková čest. Doufám, že se mi toho podařilo dosáhnout, a myslím si, že jak bude show pokračovat, lidé možná najdou problém, který jsem měl já, což bylo, že při otevírání se a hledání zranitelnosti často nalézáte konflikt. To bylo pro mě opravdu bohaté najít, stejně jako fyzické věci.

Rose je ve výcviku příšerná strážkyně. Sisi, vzrušuje tě jako herce tenhle typ rolí?

Sisi Stringer (Rose Hathaway): Samozřejmě. Četl jsem knihy. Jako dítě jsem byl velkým fanouškem. Díval jsem se na filmy. Když jsem přišel na konkurz, byl jsem tak nadšený. Říkal jsem si: „Tu dívku znám. Tu ženu znám.” Potom, jakmile se dostanete na scénu a začnete ji hrát v reálném čase, budete mít ještě větší vztah. Ale myslím, že děsivé je, jak jsme si vlastně podobní. Opravdu, je to upřímně děsivé. Je velmi ohnivá a otevřená a má silnou vůli. Nikdy není rohožka. Stojí si za tím, čemu věří, a je opravdu vášnivá.

Ale umí být nestálá, výbušná a škodolibá. Tam, kde má Lissa vždy laskavé slovo a otevřené rameno, Rose taková není. Nicméně všechny boje, které dělá, a veškerá agrese rozhodně pocházejí z místa vášně a lásky k lidem a věcem v jejím životě. V srdci je to milá dívka.

J. Auguste a Jonetta, čím vás tyto role zaujaly? Chtěli jste si hrát na upíry?

J. August Richards (Victor Dashkov): Vždycky jsem chtěl hrát upíra. To je pravděpodobně z let existence Anděl a sledování herců, kteří hrají upíry, se baví. Chtěl jsem zkusit druhou stranu a rychle mi došlo, že tohle je pravděpodobně jeden z nejlidštějších upírů. Ale zajímavé je, že si myslím, že všichni upíři jsou nakonec o lidskosti a o tom, co to znamená být člověkem. Je to jen metafora stejným způsobem, jakým sci-fi nebo futuristické filmy nikdy nejsou o budoucnosti; jsou vždy o přítomnosti. Tato postava je velmi oddaná hledání spravedlnosti v této podzemní upíří společnosti, a to je to, co mě k této postavě přitáhlo.

Královna a Victor stojí vedle sebe a zírají na scénu z Vampire Academy.
VAMPIRE ACADEMY — Episode 101 — Na obrázku: (lr) Pik-Sen Lim jako královna, J. August Richards jako Victor Dashkov — (Foto: Jose Haro/Peacock)

Jonetta Kaiser (Sonya Karp): No, miluji upíry. Miluji Julie Plec. Miluji knihy. Četl jsem je jako dítě, takže už jsem byl v tom, když jsem to viděl, a uvědomil jsem si, co to bylo. Cítím se s ní tak spojený [Sonya] protože jsem velmi stydlivý člověk. Vyrostl jsem velmi, velmi, velmi plachý. Bylo velmi snadné do toho vstoupit. Máte pravdu s různými osobnostmi, protože občas musí jít se svým tátou za jeho královskými věcmi a já se podle toho musím chovat, což je jiné, než když jsem ve své knihovně, manipuluji se svými knihami a mluvím s ptáky. [Laughs] Takže ano, bylo to zajímavé. Byla to zábava.

André, co mohou fanoušci očekávat od tvého ztvárnění Christiana?

Andre Dae Kim (Christian Ozera): Myslím, že fanoušci knihy snad poznají, že jsem se snažil v knize zachovat podstatu Christiana. Úsměvný, ale zazděný druh osobnosti, který má hodně společného s odporem a hodně souvisí s tím, jak se chránit před zacházením, kterého se mu dostalo. Ale doufám, že také najdou nějaké překvapivé věci, když uvidí Christiana v jiných státech, které v knize nevidíme, jako je Christian sám a Christian bez perspektivy Rose nebo Lissy. Myslím, že tyto díly by mohly být opravdu zajímavé i pro fanoušky knih.

Protože pořad je založen na a oblíbená románová sériecítili jste všichni zvýšený tlak na uspokojení fanoušků, kteří milují knihy?

Daniela Nieves (Lissa Dragomir) To jo. Myslím, že si myslím, že je to čest, je to privilegium, [and] je to tlak. Ale celkově jsou příběhy prostě tak dobré a tyto postavy jsou tak dobré a tak vykulené. Mají v sobě tolik dimenzí. Myslím, že pokud správně pochopíme témata, postavy a svět, věřím, že fanoušci knihy si představení opravdu užijí. Budou se moci plně ponořit do sebe stejným způsobem, jakým to udělali s knihami. Je to série 10 epizod, do kterých se mohou pořádně ponořit.

Fanoušci jsou pro nás tak důležití. Opravdu jsou důvodem, proč je to tak ikonické. Budu hrát postavu v těchto knihách, které četly miliony lidí. Jako by to bylo šílené, a to všechno kvůli nim [the fans]takže je máme moc rádi. Jsme s nimi hodně zapojeni. Záleží nám na jejich zpětné vazbě.

Dmitri drží Rose a dívá se jí do očí ve scéně z Vampire Academy.
VAMPIRE ACADEMY — Episode 101 — Na obrázku: (lr) Kieron Moore jako Dimitri Belikov, Sisi Stringer jako Rose Hathaway — (Foto: Peacock)

Stringer: Mluvíme s nimi pořád. Jsou tak podporující, takže je to vždy krásné, navzdory skutečnosti, že nemusíme vypadat tak, jak kniha popisuje postavy nebo jak vypadají ve filmu, kde není mnoho rozmanitosti, buďme upřímní. Dani vždy říká podstatu, že? Vystihli jsme podstatu postav a myslím, že to je důležitější než její blond vlasy. Někdy jsou fanoušci trochu naštvaní, ale vždy je tak podporují. Odpovídají: „My víme. Věříme vám a víme, že odvedete dobrou práci, takže na tom, jak vypadáte, až tak moc nezáleží.“ Je hezké, že k nám mají takovou důvěru.

Kaiser: Ne nutně. Respektuji fanouškovskou základnu. Já sám jsem jedním z nich. Ale co jsme dokázali, čeho dokázaly Julie Plec a Marguerite, je zachovat ducha a srdce knih. Je to mnohem modernější. Rozšířil to, co bylo napsáno před 15 lety, takže je to podrážděnější, moderní, cool a rozmanité, což je úžasné. Světy, ve kterých jsme byli, kostýmy, ve kterých jsme byli, scénáře, které jsme dostali. Jakmile budete mít všechny kousky skládačky, není žádný tlak, protože máte vše, co potřebujete. Jste plně vybaveni. Na nějaký tlak z ničeho jsem ani nepomyslel.

Richards: Obvykle vždy cítím velký tlak, ale z nějakého důvodu ne. Asi proto, že to byla taková cesta. Stěhovali jsme se do Španělska, dostávali jsme scénáře, jak jsme se tam dostali, vstřebávali jsme je, poznávali svět, učili se španělsky… Nebyl čas na tlak.

Protože mnoho postav je skvělých bojovníků, mnoho z vás muselo trénovat bojová umění. jak to dopadlo? Jaký byl proces?

Andrew Liner (Mason Ashford): Jo, kdykoli jsme nestříleli, trénovali jsme, učili se choreo[graphy]nebo cvičit, nabrat svaly. Byla to opravdu zajímavá zkušenost, protože nejen, že jsme museli najít tělesnost těchto postav velmi charakterním způsobem, ale Dhampírové by měli vypadat specifickým způsobem. Jsou to ochránci. Jsou to fyzicky dominantní lidé, takže si myslím, že zjištění bylo skvělé. Důkladně se učit choreo a pak mít v den změnu chorea a být v pohodě s tím, že se mění v den, bylo úžasné.

Se zkušenými tvůrci jako Julie a Margueriteposkytuje vám jejich předchozí znalost předmětu pocit úlevy, když víte, že můžete důvěřovat jejich vizi?

Nevis: Dává nám to úlevu. Máme pocit, že jsme v bezpečí. Určitě mají vizi a vědí, co chtějí. Znají příběhy, které chtějí vyprávět. Vědí, jak chtějí, aby to vypadalo a znělo. Jsou to úspěšné vedoucí ženy, takže je obdivuhodné je jen sledovat, jak pracují. Dokonce i pracovat v jejich blízkosti je jako privilegium. Cítím se tak požehnán, že mohu být součástí toho s tak úžasnými ženami.

Stringer: To jo. Silné ženy, ze kterých můžeme modelovat naše vlastní silné stránky. Jedna věc na přátelství Lissy a Rose je také to, že obě jsou velmi silné ženy. Mají svá úskalí a mají svůj zmatek. Občas turbulentní vztah. Ale jádrem jejich postav a celého příběhu je jejich vzájemná láska a přátelství.

Upíří akademie | Oficiální trailer | Originál Peacock

Co byste řekli fanouškům knih, kteří jsou k sérii skeptičtí?

Moore: Naprosto je chápu. Myslím, že když si něčeho vážíte tak, jako jsou milovány tyto knihy, máte k tomu lásku a to by se mělo dodržovat. Doufám, že lidé dají představení a postavám, které byly ztvárněny v našich interpretacích, otevřený a empatický přístup. Doufám, že si najdou čas a pokusí se zamilovat do těchto lidí tak, jako jsme se my zamilovali do jejich hraní.

Hodně jsme o tomto slově mluvili, o této „podstatě“ charakteru a je to něco, co utkvělo. Každý to přináší [esscence] z knih a přejímají ji svým vlastním způsobem a může mít různé tvary, velikosti a motivy. Nakonec postavy, které fanoušci milují, milujeme. … Jen se usaďte, důvěřujte příběhu a důvěřujte psaní stejně jako my.

První čtyři epizody Upíří akademie začněte streamovat Páv 15. září, nové epizody jsou k dispozici každý týden ve čtvrtek.

Doporučení redakce


Leave a Reply