Video Cat Protecting Owner Delights Internet: ‘Moje osobní bezpečnost’

0
Video Cat Protecting Owner Delights Internet: ‘Moje osobní bezpečnost’

A kočičí legračně přehnaně ochranitelský reakce na někoho, kdo obtěžuje jejich majitele nechala diváky v oku sociální média.

V klipu je vidět bíločerná kočka jménem Stacy, která žije v běloruském hlavním městě Minsku, jak zlostně reaguje na muže, který agresivně poklepává její lidské přítelkyni na rameno.

Záběry bylo sdíleno s Tik tak jejím majitelem zveřejněním pod rukojetí mura_13. V době psaní tohoto článku bylo zhlédnuto více než 20 milionůkrát.

Kočky mohou mít pověst toho, že jsou v domácnosti rezervované a zcela nezávislé, ale studie naznačují, že mohou být ve skutečnosti mnohem více vázány na své lidské majitele, než se dříve myslelo.

Ve skutečnosti, podle studie z roku 2011, kterou zveřejnili vědci z Vídeňské univerzity, se kočky ve skutečnosti vážou k lidem jako k sociálním partnerům, spíše než jako k pouhému zdroji jídlo.

Tato teorie vzešla ze série testů, při kterých vědci natočili a následně analyzovali interakce 41 koček a jejich majitelů během čtyřdílného období. Chování obou stran bylo zaznamenáno, zatímco osobnosti majitelů a koček byly dále hodnoceny v samostatné sadě testů.

Došli k závěru, že obě kočky a jejich majitelé se navzájem silně ovlivňovali do té míry, že se občas navzájem kontrolovali. Reakce kočky Stacy v klipu se proto může ve skutečnosti zrodit z pocitu frustrace jejího majitele z toho, že je obtěžována.

Dalo by se namítnout, že kočka prostě jednala jako rozšíření přání svého majitele v této konkrétní situaci jednat s osobou, která je odposlouchává.

Tento obrázek ukazuje kočku, která se zdá být naštvaná. Ukazuje se, že otrávená reakce jedné divoké kočky na muže, který obtěžuje jejich majitele, je populární.
Irina Shatilova/Getty

I když to vše zůstává čistě teoretické, Stacy se v klipu rozhodně zastávala svého majitele. Když osoba, která poklepává její majitelce na rameno, pokračuje v nezmenšené míře, čtyřnohá kamarádka s radostí zasáhne.

Stacy během okamžiku vydá dobře načasované zaječení současně odrážel ruku neznámého mužejako by mu říkal, aby se ztratil.

Její majitel, k jeho cti, kočku odvede od konfliktu, než ji uklidní několika dobře zaslouženými tahy. Ale je evidentně ohromen jejími činy, protože sdílí klip spolu s titulkem prohlásil ji za „mou osobní bezpečnost“.

Nebyl sám, kdo vyjádřil svůj obdiv k jejímu zásahu, zatímco ostatní kočičí fanoušci zaplavili sekci komentářů k videu, aby pochválili Stacy.

Albin řekl: “To je gangsta,” s parniayee dodal, “ta kočka je úplně jiná atmosféra,” a Luko řekl: “Ona si nehraje.”

George Andrade byl velkým fanouškem, který komentoval: “Velmi chrání svého otce. To je tak sladké.”

Yousra Benaissa byla podobně zamilovaná a napsala: “Byla bych tak hrdá, že mám takovou kočku.”

Newsweek kontaktoval mura_13 s žádostí o komentář.

Máte vtipná a rozkošná videa nebo obrázky vašeho mazlíčka, o které se chcete podělit? Pošlete je na life@newsweek.com s několika podrobnostmi o vašem nejlepším přítelia mohli by se objevit v naší sestavě Pet of the Week.

podobné příspěvky

Leave a Reply