Video ukazuje první zničení iPhonu 14 Pro Max

0
Video ukazuje první zničení iPhonu 14 Pro Max

Apple tento týden oznámil řadu iPhone 14 a iPhone 14 Pro. Předobjednávky začaly minulý pátek a první objednávky mají k zákazníkům dorazit 16. září. Některým šťastlivcům se však již modely iPhone 14 dostaly do rukou. Díky tomu máme nyní rozchod s prvním pohledem na vnitřní komponenty iPhonu 14 Pro Max.

Stržení sdílel kanál YouTube PBKrecenzea ukazuje hloubkový pohled na to, co je uvnitř nových modelů 14 Pro. Zvenčí vypadá iPhone 14 Pro Max téměř identicky jako iPhone 13 Pro Max (alespoň když je vypnutý). Uvnitř jsou ale některé výrazné rozdíly.

Co je nového uvnitř iPhone 14 Pro Max?

Po odstranění obrazovky je již možné vidět většinu vnitřních součástí nového iPhonu. Při rychlém pohledu vypadá uspořádání většiny komponent docela podobně jako u iPhone 13 Pro Max. Nalevo je velká baterie ve tvaru L a logická deska s novým krytem s vyrytým „A16 Bionic“.

Tento nový kryt logické desky je ve skutečnosti kovová deska s grafitovými podložkami, které přenášejí a odvádějí teplo. Apple během keynote uvedl, že všechny modely iPhonu 14 mají lepší tepelný systém, který déle vydrží vysoký výkon, a nyní víme, jak tento systém funguje.

iPhone 14 Pro Max má vnitřní baterii s kapacitou 4 323 mAh, jak bylo dříve oznámeno. Komponenta je o něco menší než baterie iPhone 13 Pro s kapacitou 4 352 mAh. Apple samozřejmě tvrdí, že nové telefony mohou zůstat ještě déle odpojené díky optimalizacím čipu A16 Bionic, který je nyní postaven na 4nanometrovém procesu.

Ale jedna věc, která se v letošních modelech Pro opravdu liší, je kamera TrueDepth, která se skládá ze senzorů Face ID a přední kamery. Tentokrát Apple umístil senzor přiblížení pod displej, takže všechny komponenty se vešly do oblasti o 30 % menší, než je zářez iPhone 13 Pro.

Jak můžeme vidět z roztržení, nový modul kamery TrueDepth je ve skutečnosti mnohem menší, což společnosti Apple umožnilo vytvořit Dynamic Island. Když už jsme u fotoaparátů, iPhone 14 Pro Max má stejně jako jeho předchůdce tři zadní čočky. Letošní modely Pro se však vyznačují novým 48MP širokoúhlým objektivem s mnohem větším snímačem, a to je dobře vidět i zevnitř.

Více o zničení iPhone 14 Pro Max

Mezi další drobnosti patří bližší pohled na modul satelitního připojení a chybějící čtečka SIM karet (pouze u modelů prodávaných v USA). Níže se můžete podívat na úplný rozklad:

Pokud se chcete o nových iPhonech dozvědět více, než se tento pátek dostanou do obchodů, určitě se podívejte na první recenze iPhone 14 Pro. A pokud neplánujete nákup nových telefonů, existují skvělé nabídky na modely iPhone předchozí generace.

FTC: Používáme automatické affiliate odkazy s příjmem. Více.


Podívejte se na 9to5Mac na YouTube pro další novinky Apple:

podobné příspěvky

Leave a Reply