Virové fotky Katriny Kaifové a Vicky Kaushalové z reklamy Vzrušují internet

0
Virové fotky Katriny Kaifové a Vicky Kaushalové z reklamy Vzrušují internet

Katrina Kaif s Vicky Kaushal. (zdvořilost: @tanyeahok)

Nové Dillí:

Katrina Kaif a Vicky Kaushal se opět dostali na vrchol seznamu trendů a důvodem je, že pár bude sdílet obrazovku, i když ne kvůli filmu. Několik snímků páru se šíří internetem, údajně z natáčení reklamy. Na virálních snímcích vypadá pár roztomile a rozkošně v neformálním oblečení. Od té doby, co se pár loni v prosinci vzal, si jejich fanoušci přáli je vidět spolu na obrazovce a zdá se, že jejich přání se ukázala jako plodná.

Zde se podívejte na virální obrázky Katriny Kaif a Vicky Kaushal:

Nedávno, Katrina Kaif se objevila v chatové show Karan Johar Koffee With Karan a otevřela se o svém vztahu se svým manželem Vicky Kaushalem. Prozradila, že ona a Vicky spolu ve skutečnosti nechodili, když média informovala, že jsou spolu, a dodala, že nebyl na jejím radaru. Řekla: “Bylo to legrační, protože se toho v médiích tolik objevovalo. Bylo období, kdy se v médiích tolik objevovalo o tom, že já a Vicky chodíme, nebo víte, že jste se poznali nebo se měli rádi a vlastně jsme nerandili, bylo to opravdu trapné.”

Katrina Kaifová dodal: “A nejzábavnější na tom je, že se mi tolik zdá, že to opravdu bylo v mém osudu. Že to tak mělo být. Bylo tolik náhod a věcí, které se prostě staly. Jako bych byl překvapen. Jako, to bylo neobvyklé. Bylo to zvláštní.“

Pár měl intimní, ale tlustou svatbu v Sawai Madhopur, Rádžasthán. Svatby se zúčastnily jejich rodiny a blízcí přátelé z oboru, včetně Kabir Khan-Mini Mathur, Sharvari Wagh a další.

podobné příspěvky

Leave a Reply