Zpráva o globálním trhu zařízení pro samokontrolu glukózy v krvi (SMBG) za rok 2022

0
Zpráva o globálním trhu zařízení pro samokontrolu glukózy v krvi (SMBG) za rok 2022

ReportLinker

Hlavními hráči na trhu zařízení pro samokontrolu glukózy v krvi (SMBG) jsou Abbott Laboratories, Bionime Corporation, B. Braun Melsungen AG, F. Hoffmann-La Roche Ltd, LifeScan Inc, PHC Holdings Corporation, Home Diagnostics Inc, Terumo Pharmaceutical Solutions, ARKRAY Inc, Ypsomed Holding AG, Dexcom Inc, Medtronic Plc, Novo Nordisk, Glysens Incorporated a Senseonics Holdings.

New York, 14. září 2022 (GLOBE NEWSWIRE) – Reportlinker.com oznamuje vydání zprávy „Self-Monitoring Blood Glucose (SMBG) Devices Global Market Report 2022“ – https://www.reportlinker.com/p06319472/?utm_source=GNW

Očekává se, že celosvětový trh zařízení pro samokontrolu glukózy v krvi (SMBG) vzroste z 11,99 miliardy USD v roce 2021 na 13,18 miliardy USD v roce 2022 při složené roční míře růstu (CAGR) 9,9 %. Očekává se, že trh se zařízeními pro vlastní monitorování glukózy v krvi (SMBG) v roce 2026 vzroste na 18,10 miliard USD při CAGR 8,3 %.

Trh s přístroji pro selfmonitoring glykémie (SMBG) spočívá v prodeji přístrojů pro selfmonitoring glykémie (SMBG) subjekty (organizacemi, živnostníky a partnerstvími), které se používají k měření koncentrace glukózy v krvi. označuje přenosné přístroje, které dokážou identifikovat možnosti diabetu.

Tato zařízení obvykle měří hladinu glukózy tak, že od pacientů získají malou kapku krve píchnutím do prstů. Mezinárodní směrnice doporučují tuto metodu pro úspěšné zvládnutí pacientova diabetu.

Hlavními typy přístrojů s vlastním monitorováním hladiny glukózy v krvi (SMBG) jsou přístroje s vlastním monitorováním hladiny glukózy v krvi, kontinuální monitory glukózy, testovací proužky a lancety. Přístroje s vlastním monitorováním hladiny glukózy v krvi se vztahují k ručním zařízením používaným pacienty doma ke kontrole krve. hladiny glukózy.

Glukometry obvykle vyžadují kapku krve od pacienta, která se obvykle získává z píchnutí špendlíkem. Distribuují je nemocniční lékárny, maloobchodní lékárny, online prodej a diabetologické kliniky a centra.

Používají se v různých aplikacích, jako je diabetes typu 1, diabetes typu 2 a gestační diabetes.

Severní Amerika byla v roce 2021 největším regionem na trhu se zařízeními pro vlastní monitorování glukózy v krvi (SMBG). Očekává se, že Evropa bude v prognózovaném období nejrychleji rostoucím regionem.

Regiony, na které se vztahuje tato zpráva o trhu se zařízeními pro samokontrolu glukózy v krvi (SMBG), jsou Asie a Tichomoří, západní Evropa, východní Evropa, Severní Amerika, Jižní Amerika, Střední východ a Afrika.

Zpráva o průzkumu trhu se zařízeními s vlastním monitorováním glukózy v krvi (SMBG) je jednou ze série nových zpráv, které poskytují statistiky trhu se zařízeními s vlastním monitorováním glukózy v krvi (SMBG), včetně velikosti globálního trhu s průmyslovými zařízeními s vlastním monitorováním glukózy v krvi (SMBG), regionální podíly, konkurenti s tržním podílem zařízení pro samokontrolu glukózy v krvi (SMBG), podrobné segmenty trhu zařízení s vlastním sledováním glukózy v krvi (SMBG), trendy na trhu a příležitosti a jakákoli další data, která můžete potřebovat, abyste mohli v rámci samokontroly prosperovat. průmysl zařízení na glukózu v krvi (SMBG). Tato zpráva o průzkumu trhu zařízení pro samokontrolu glukózy v krvi (SMBG) poskytuje kompletní perspektivu všeho, co potřebujete, s hloubkovou analýzou současného a budoucího scénáře tohoto odvětví.

Očekává se, že rostoucí prevalence diabetu bude pohánět růst trhu se samosledovacími přístroji na glykémii. Sebemonitorování glykémie je metoda, při které osoba s diabetem používá k měření hladiny cukru v krvi přístroj pro měření glykémie (glukometr ), kde mohou změnit nebo sledovat účinnost své léčby (dieta, cvičení, inzulin, antidiabetika) nebo navštívit svého lékaře na základě výsledků testu.

Například podle zprávy zveřejněné Mezinárodní diabetologickou federací v roce 2021 žije v roce 2019 na celém světě 463 milionů jedinců s diabetem a v roce 2021 se jejich počet zvýší na 537 milionů. očekává se, že dosáhne 643 milionů a do roku 2045 dosáhne 783 milionů.

Rostoucí prevalence diabetu je proto hnacím motorem růstu trhu s přístroji pro vlastní monitorování glukózy v krvi.

Technologický pokrok je klíčovým trendem, který si získává popularitu na trhu přístrojů pro selfmonitoring glykémie. Významné společnosti působící na trhu přístrojů pro selfmonitoring glykémie se zaměřují na vývoj technologicky vyspělých produktů, aby posílily svou pozici na trhu.

Například v září 2021 společnost Know Labs Inc, společnost se sídlem v USA, která vyrábí zařízení pro monitorování glukózy, uvedla na trh nové přenosné zařízení pro monitorování glukózy v lékařské kvalitě s názvem KnowU, které využívá technologii Bio-RFID. Toto zařízení je neinvazivní přístroj na monitorování glukózy. který má základnu, která napájí zařízení a zobrazuje naměřené hodnoty, a baterii napájený monitor se senzory Bio-RFID, které mohou uživatelé nosit a kontrolovat hladinu cukru na cestách.

KnowU je cenově dostupná a pohodlná náhrada jiných drahých a bolestivých přístrojů pro monitorování hladiny glukózy v krvi.

V září 2021 se Biocorp, francouzský výrobce lékařských zařízení včetně monitorování hladiny glukózy v krvi, spojil s Novo Nordisk. Toto partnerství bylo oznámeno pro vývoj a distribuci chytrého přídavného zařízení Mallya pro pero FlexTouch, které vyvinula Novo Nordisk pro lidi s cukrovkou.

Biocorp a Novo Nordisk věří, že díky tomuto partnerství mohou poskytnout nejlepší řešení pro lidi s diabetem. Novo Nordisk je zdravotnická společnost se sídlem v Dánsku.

Země, na které se vztahuje zpráva o trhu zařízení pro samokontrolu glukózy v krvi (SMBG), jsou Austrálie, Brazílie, Čína, Francie, Německo, Indie, Indonésie, Japonsko, Rusko, Jižní Korea, Spojené království, USA.
Přečtěte si celou zprávu: https://www.reportlinker.com/p06319472/?utm_source=GNW

O Reportlinker
ReportLinker je oceněné řešení pro průzkum trhu. Reportlinker najde a uspořádá nejnovější průmyslová data, takže získáte veškerý průzkum trhu, který potřebujete – okamžitě a na jednom místě.

___________________________

CONTACT: Clare: clare@reportlinker.com US: (339)-368-6001 Intl: +1 339-368-6001
podobné příspěvky

Leave a Reply